ساندویچ پانل سقفی جهت اجرای سقفی سوله های صنعتی و پوشش بام و یا هرسقفی مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع ساندویچ پانل دارای دو لایه ورق پیرامونی از جنس آلوزینک به ضخامت ۰.۵ میلیمتر میباشد و هسته آن فوم پلی یورتان با دانسیته ۴۰ کیلوگرم بر مترمربع میباشد . ساندویچ پانل دیواری با فوم پلی یورتان در ضخامت های ۴ سانت الی ۲۰ سانتی متر قابل تولید است .

تفاوت ساندویچ پانل سقفی و دیواری در این است که ساندویچ پانل سقفی دارای گام هایی به ارتفاع ۳.۲ سانتیمتر میباشد که این گام ها ببروی یکدیگر قرار گرفته و پیچ میشوند. به دلیل این ساختار و مقطع است که ساندویچ پال سقفی به خودی خود آب بند میباشد .

منظور از ضخامت ۴ یا ۶ و یا ۸ و … همان ضخامت فوم است که باعث می شود عایق بهتری نسبت به ضخامت های پایین تر داشته باشد . این محصول از لحاظ سفارش در سطر اول قرار داشته و متقاضیان زیادی دارد . فوم عایق پلی یورتان به لحاظ تزریقی بودن بسیار مورد توجه قرار گرفته است . زیرا پس از تزریق تمامی منافذ آن پوشش داده شده و به خوبی به ورق می چسبد .

polyurtain یا فوم پلی یورتان ویا پلی اورتان یکی از پرمصرف ترین مواد پلیمری است و یا به عبارتی ماده پلی یورتان در بسیاری از صنایع کاربرد دارد و ویژگی اصلی آن میتوان به توانایی ظهور در ماهیت‌های مایع و جامد اشاره کرد . این دسته‌ از مواد شیمیایی از دو ماده اصلی پلی یول و ایزوسیانات که هر دو ماهیت مایع دارند تشکیل شده‌اند.

فوم پلی یورتان بصورت مایع ، اسپری و پاششی موجود میباشد که در ساختمان سازی بسیار کاربرد دارد . در ساندویچ پانل از فوم پلی یورتان استفاده می گردد که این امر باعث می شود که فوم به داخل ورق تزریق گردد و تمامی منافذ آن پوشیده شود و یک عایق یکدست ایجاد نماید .
پلی یورتان نسبت به فوم های دیگر همانند XPS و یا EPS و یا عایق های دیگر همانند پشم سنگ از محبوبیت خاصی برخوردار است . به این صورت که ۷۰% سفارش های ساندویچ پانل با استفاده از فوم پلی یورتان تولید می شود . از فوم پلی یورتان به عنوان عازق دیوار و سقف هم استفاده می گردد که بصورت پاششی و یا ورق هایی با ابعاد مشخص تولید و روانه بازار می شود .

جهت دریافت لیست قیمت و یا تماس با مشاوران با با شماره تلفن های ۰۲۶۳۴۴۲۱۲۲۶-۰۲۶۳۴۴۲۱۲۱۶-۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱-۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴ تماس بگیرید.