ساندویچ پانل دیواری جهت اجرای دیوار های پیش ساخته مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع ساندویچ پانل دارای دو لایه ورق پیرامونی از جنس آلوزینک به ضخامت ۰.۵ میلیمتر میباشد و هسته آن فوم پلی یورتان با دانسیته ۴۰ کیلوگرم بر مترمربع میباشد . ساندویچ پانل دیواری با فوم پلی یورتان در ضخامت های ۴ سانت الی ۲۰ سانتی متر قابل تولید است .

منظور از ضخامت ۴ همان ضخامت فوم است که باعث می شود عایق بهتری نسبت به ضخامت های پایین تر داشته باشد . این محصول از لحاظ سفارش در سطر اول قرار داشته و متقاضیان زیادی دارد . فوم عایق پلی یورتان به لحاظ تزریقی بودن بسیار مورد توجه قرار گرفته است . زیرا پس از تزریق تمامی منافذ آن پوشش داده شده و به خوبی به ورق می چسبد .

ساختار ساندویچ پانل چیست؟
سیستم پانل یک ساختار ساختمانی باربر می‌باشد که استحکام سازه‌ای خود را همواره از ترکیب فولاد و بتن بدست می‌آورد. و بسان یک قطعه بتن آرمه عمل می‌کند و نقش لایه پلی استایرن داخلی، به عنوان قالب و عایق حرارت و صوت می‌باشد. و از آن می‌توان به عنوان دیوارهای بیرونی و پارتیشن در اسکلت‌های فولادی و بتنی، دیوارهای حائل، استخرها، موانع عبور صدا و ساختمان‌های صنعتی و اداری استفاده کرد.

توصیه های فنی در مورد ساندویچ پانل چیست؟

ابتدا آرماتورهای انتظار مطابق پلان معماری ساختمان در کف بتنی که قبلا بر اساس پلان فونداسیون ایجاد شده کار گذاشته می‌شود و کار ایزولاسیون رطوبتی انجام می‌شود.برش پانل طبق پلان معماری و جدول برش انجام می‌شود، پانل‌ها به آسانی به اشکال مورد نیاز برش داده می‌شوند.
نصب پانل‌ها از گوشه ساختمان شروع می‌شوند تا استحکام و سختی لازم را به ساختمان در حال احداث دهد پانل‌ها با اتصالات شبکه‌ای از دو طرف به هم بسته می‌شوند.

جهت دریافت لیست قیمت و یا تماس با مشاوران با با شماره تلفن های ۰۲۶۳۴۴۲۱۲۲۶-۰۲۶۳۴۴۲۱۲۱۶-۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱-۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴ تماس بگیرید.