• البرز,خیابان بهشتی میثم 1 پلاک 5 طبقه 3

برخی از پروژه های شرکتپروژه های ما

برخی از پروژه های انجام شده توسط مجتمع صنعتی ماموت و شرکت سازه پایداران پوشش البرز را میتوانید از لینک زیر مشاهده نمائید!

پروژه شرکت ادواره

اهمیت فزاینده صرفه جویی در وزن برای به دست آوردن کاهش مصرف سوخت همراه با تولید قطعات پیچیده ای شکل، نیاز به ساخت کامپوزیت های لانه زنبوری و ساندویچ در تولید هواپیما را افزایش می دهد. اگر چه آنها سبک و سخت هستند، سازه های ساندویچ لانه زنبوری نیاز به تقویت محلی در مناطق تحمل بار یا در نقاط ثابت مانند درج.

ادامه مطلب

خانه های از پیش ساخته ماموت

کیفیت بالای مواد اولیه یک کالا هیچ گاه قابل انکار نیست اما حفظ و نگهداری آن بسیار مهم است. لذا باید توجه لازم را هنگام نصب و راه اندازی نیز رعایت کرد. تا مورد رضایت مشتری واقع شود ساندویچ پانل ها نیز برای حفظ کیفیت خود نیازمند مواردی هستند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

ادامه مطلب

انبار کارخانه

ساندویچ پانل ها به تنهایی آتش سوزی را شروع نمی کنند و جایی که این سیستم ها در گسترش آتش سوزی دست داشته اند، آتش اغلب در مناطقی با ریسک بالا مانند مناطق پخت و پز شروع می کند که در نتیجه مدیریت ریسک ، پیشگیری و جلوگیری ضعیف آتش سوزی گسترش می یابد.

ادامه مطلب

شرکت درمانگران نوین(شهر کرد)

شرکت ماموت با برندی شناخته شده در عرصه صنعت بین‌الملل به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مجتمع‌ ها بوده و محصولاتی مانند ساندویچ پانل، ساختمان های پیش ساخته ، کانکس و اتاق بار و … فعالیت می نماید.

ادامه مطلب

خانه از پیش ساخته شده (آرژانتین)

فناوری ساندویچ پانل سقفی با ویژگی های منحصر به فرد خود مدت هاست که پاسخگوی مشتریان است. چرا که پانل های سقفی دارای گام های ذوزنقه ای شکل می باشند. و حالت اورلپ آنها هنگام سوار شدن روی یکدیگر و ضخامت ۴ تا ۱۰ سانتی متری آنها امکان نفوذ آب را از بین میبرند.

ادامه مطلب

پروژه سقف ورق آلوزینگ

آبرو (Gutter) : جهت جلوگیری از ریزش و برای هدایت آب هایی که به دلیل باران یا برف یا ... روی سقف ساختمان ها جمع می شوند از آبرو یا گاتر (Gutter) استفاده می شود.

ادامه مطلب

کانکس های پیش ساخته شده l کانکس های ساندویچ پنل

انواع کانکس ها عبارتند از: کانکس های استاندارد، کانکس های تاشو، کانکس های سردخانه ای اسکید دار، کانکس های کارگاهی و ...

ادامه مطلب
جهت آشنایی بیشتر با فعالیت های ما و محصولات به روز مجتمع صنعتی ماموت میتوانید رزومه و کاتالوگ مارا مطلعه دریافت و مطالعه نمائید!
دانلود کاتالوگ

جهت دریافت لیست قیمت و یا تماس با مشاوران با با شماره تلفن های ۰۲۶۳۴۴۲۱۲۲۶-۰۲۶۳۴۴۲۱۲۱۶-۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱-۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴ تماس بگیرید.