• البرز,خیابان بهشتی میثم 1 پلاک 5 طبقه 3

خانه های از پیش ساخته ماموت

ساندویچ پانل اتاق تمیز معمولا صاف هستند (دورو صاف یا یکرو صاف یکرو شیاردار) تا امکان جای گیری گرد و غبار و باکتری در آن از بین برود. از دیگر ویژگی های این ساندویچ پانل ها این است که مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی، پوسیدگی، و میکروب ها و باکتری ها دارند.

ساندویچ پانل های دورو صاف آلوزینک معمولا با ضخامت های ۴ الی ۶ سانتیمتر با ورق دو رو آلوزینک با ضخامت ورق ۰.۶ یا ۰.۷ میلیمتر قابل تولید می باشد. عایق به کار رفته نیز می تواند پلی اورتان یا پلی استایرن باشد که امروزه پلی یورتان بدلیل خواص عایق بودن و مقاومت بالا بیشتر استفاده می شود. ساندویچ پانل دو طرف صاف ماموت با عرض ثابت ۱.۰۴۵ متر مربع و طول دلخواه عرضه می گردد.

  به طور طبیعی، لبه های ساندویچ باز نیاز به تقویت و حفاظت دارند تا از آسیب های ضربه و رطوبت جلوگیری شود. برای این منظور ۳M دارای چندین محصول است که به راحتی به صورت دستی یا به صورت خودکار استفاده می شوند و می توانند در دمای اتاق یا دمای هوا در دمای ۱۲۰ درجه سانتی گراد / ۱۸۰ درجه سانتیگراد درمان شوند. پرکننده های هسته ای با ضخامت کم ۳M کارایی بالا در برنامه را با اضافه کردن حداقل وزن به ساختار نهایی اطمینان می دهند. از آنجاییکه بسیاری از پرکننده های ۳M کم تراکم کم ارائه عملکرد FST کاملا مستقل، ترکیبات گلدان ۳M می تواند بین المللی صنعت هوا فضا را حل و فصل تولید مسائل مربوط به پایبندی اصلی قطعات نهایی خود را.

  کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

   

  تاریخ اجرا : مهر 1395
  محل اجرا : متغیر
  ارزش پروژه : متغیر