• البرز,خیابان بهشتی میثم 1 پلاک 5 طبقه 3

ساخت کانکس

۱. مرحلۀ اول : ایجاد شاسی کانکس و اسکلت کانکس – برای بیشتری کردن مقاومت در یک سازه ، اسکلت آن و کیفیت بالای مواد ایجاد شاسی بسیار مهم می باشد .
۲. مرحلۀ دوم : ایجاد بدنۀ کانکس و اسکلت کانکس – که با توجه به محل استفاده و کاربرد کانکس از مواد مختلفی ایجاد می شوند.
۳. مرحلۀ سوم : ایجاد عایق کاری مابین لایه های کانکس میباشد.
۴. مرحلۀ چهارم : ایجاد پوشش خارجی در رنگ ها و طرحهای مختلف کانکس می باشد .
۵. مرحلۀ پنجم : ایجاد پوششهای داخلی و کفپوش کانکس – در این بخش میتوان از طرحهای مختلف و متنوع جهت خلق زیبایی بهره جست.
استفاده از مواد قابل شستشو در کف که این امر به راحتی انجام شود بسیار مورد توجه است .

مزایای کانکس پیچ و مهره ای

راحتی حمل و نقل به تمام نقاط کشور
نصب سریع و قابلیت مونتاژ و دمونتاژ
امکان توسعه آن توسط اتصال چند کانکس دیگر
کاهش هزینۀ حمل و نقل
ضد زلزله بودن و عایق بندی مناسب

نصب پانل سقفی و پانل دیواری

فروش و نصب و اجرای پروژه هادر زمینه های ذیل در سرتاسر کشور (انواع پانل : پنل دیوار – پنل سقفی)، با بهترین کیفیت و در اسرع وقت .
این شرکت در زمینه فعالیت های خود ، آمادگی قبول پروژه های جدید و فعالیت های بیش از پیش را دارد که اهم زمینه های فعالیتی آن شامل موارد ذیل می باشد :
طراحی، ساخت و اجرای سوله ،تهیۀمتریال سوله ، ساخت و اجرای اسکلتهای فلزی ، نصب ساندویج پانل سقفی و ساندویج پانل دیواری در سراسرکشور توسط بهترین متخصصان و نصابان مجرب ، ساخت اتاق تمیز(clean room) فروش و نصب انواع ورقهای رنگی ، گالوانیزه ، سینوسی ، شادولاین ، ذوزنقه ، فروش و نصب آبرو (گاتر)گالوانیزه ، فلاشینگ ، ساخت کانکس ، اتاق مهندسی ، اداری ، کلاس درس ، دانشگاه ، بازدید از محل پروژه

جهت دریافت لیست قیمت و یا تماس با مشاوران ما با شماره تلفن های ۰۲۶۳۴۴۲۱۲۲۶-۰۲۶۳۴۴۲۱۲۱۶-۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱-۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴ تماس بگیرید.

جزئیات پروژه

این پنج مرحله ، گام های ساخت کانکس بوده و در گامهای بعدی وسایل جانبی ، اجزاء کانکس و نیازهای داخلی ( مانند داشتن آشپزخانه ، سرویس و …) نصب خواهند شد .
این وسایل جانبی می توانند درب ، پنجره ، سیم کشی و لوله کشی ، چرخدار کردن کانکس و … باشند.

کانکس پیچ و مهره ای : کانکسی که همۀ اتصالات آن توسط پیچ و مهره مرتبط شده باشند و حمل و نقل آن به سهولت انجام شود و نصب آن نیز سریع باشد کانکس پیچ و مهره ای می نامیم.

تمامی قطعات این کانکس ها اعم از اسکلت ، ستون ها ، کفی ، دیواره ها و سقف آنها توسط پیچ و مهره نصب میشوند.
در انتها نیز این اتصالات توسط عایقی پوشانده می شوند.
در زمان وقوع حوادث طبیعی نظیر سیل ، زلزله ، این کانکسها بسیار مورد توجه و استفاده قرار می گیرند ( برای کمک به حادثه دیدگان ).
زمانی که نیازمند جا به جایی این کانکسها باشیم ، نیازی به وسایط نقلیه بزرگی نظیر کامیون یا جرثقیل نیست چرا که قطعات آن از هم جدا در جای دیگر سرهم بندی می شوند.