• البرز,خیابان بهشتی میثم 1 پلاک 5 طبقه 3

لیست قیمت پانل

قیمت ساندویچ پانل

ساندویچ پانل دیواری جهت اجرای دیوار های پیش ساخته مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع ساندویچ پانل دارای دو لایه ورق پیرامونی از جنس آلوزینک به ضخامت ۰.۵ میلیمتر میباشد و هسته آن فوم پلی یورتان با دانسیته ۴۰ کیلوگرم بر مترمربع میباشد . ساندویچ پانل دیواری با فوم پلی یورتان در ضخامت های ۴ سانت الی ۲۰ سانتی متر قابل تولید است .

منظور از ضخامت ۴ همان ضخامت فوم است که باعث می شود عایق بهتری نسبت به ضخامت های پایین تر داشته باشد . این محصول از لحاظ سفارش در سطر اول قرار داشته و متقاضیان زیادی دارد . فوم عایق پلی یورتان به لحاظ تزریقی بودن بسیار مورد توجه قرار گرفته است . زیرا پس از تزریق تمامی منافذ آن پوشش داده شده و به خوبی به ورق می چسبد .

ساختار ساندویچ پانل چیست؟
سیستم پانل یک ساختار ساختمانی باربر می‌باشد که استحکام سازه‌ای خود را همواره از ترکیب فولاد و بتن بدست می‌آورد. و بسان یک قطعه بتن آرمه عمل می‌کند و نقش لایه پلی استایرن داخلی، به عنوان قالب و عایق حرارت و صوت می‌باشد. و از آن می‌توان به عنوان دیوارهای بیرونی و پارتیشن در اسکلت‌های فولادی و بتنی، دیوارهای حائل، استخرها، موانع عبور صدا و ساختمان‌های صنعتی و اداری استفاده کرد.

قیمت روز ساندویچ پانل ها را با تماس با شماره های ذیل بدست آورید
۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴
۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱
۰۲۶۳۴۴۶۹۲۲۷

پنل دیواری ماموت-تولید،فروش ونصب ساندویچ پانل:۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴-۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱ساندویچ پانل فروش و اجرای انواع پانل و ساختمان پیش ساخته

پنل دیوار – ساخت و پوشش دیوارها یا دیواره ها توسط ساندویچ پنل دیواری ماموت در کشور انجام می شود و ساندویچ پانلها به عنوان ابزار مصالح پیشرفته امروزی جایگاه خود را در کشور و دنیا یافته است. پنل دیواری ماموت با ورق صاف شیاردار نیز می تواند باشد .
ورق پنل دیواری ماموت – یک نوع ورق از پانل دیواری ماموت می تواند از جنس آلوزینک (آلوزینگ) و جنس دیگر ورق ساندویج پانل دیواری ، گالوانیزه با رنگ های متنوع باشد .
عایق پنل دیواری ماموت – عایق ساندویچ پانل دیواری ماموت از جنس پلی یورتان ( پلی اورتان) می باشد . دانسیته فوم عایق پلی یورتان ساندویچ پنل دیواری ماموت ۴۰ یا ۳۰ +_۲ میباشد.

ضخامت پنل دیواری ماموت – ضخامت پنل ساندویچی دیواری – مشخصات فنی پنل دیواری ماموت

ساندویچ پانل ۴ سانت جنس ورق رو گالوانیزه ضخامت ورق ۰.۵ شیاردار ، جنس ورق زیر گالوانیزه با ضخامت ۰.۵ صاف

پنل ساندویچی ۴ سانت جنس ورق رو آلوزینک ضخامت ورق ۰.۵ شیاردار ، جنس ورق زیر آلوزینگ با ضخامت ۰.۵ صاف

ساندویچ پانل ۵ سانتیمتر جنس ورق رو گالوانیزه ضخامت ورق ۰.۵ شیاردار ، جنس ورق زیر گالوانیزه با ضخامت ۰.۵ صاف
ساندویچ پنل ۵ سانتیمتر جنس ورق رو الوزینک ضخامت ورق ۰.۵ شیاردار، جنس ورق زیر الوزینگ با ضخامت ۰.۵ صاف
ساندویج پانل ۶ سانت جنس ورق رو آلوزینک ضخامت ورق ۰.۵ شیاردار، جنس ورق زیر الوزینگ با ضخامت ۰.۵ صاف
ساندویج پنل ۶ سانت جنس ورق رو گالوانیزه ضخامت ورق ۰.۵ شیاردار، جنس ورق زیر گالوانیزه با ضخامت ۰.۵ صاف
و ساندویچ پانل دیواری ۸ سانت ، ۱۰ سانت و ۱۲.۵ سانت
فروش پنل دیواری ماموت – فروش و اجرای پنل ساندویج دیواری ماموت در سراسر کشور – ۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴
نصب پنل دیواری ماموت – نصاب پانل ساندویج دیواری – متخصص نصب انواع ساندویچ پانل در تمامی استان ها ۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱
متراژ پانل ساندویچ دیواری ماموت ۱ تا ۱۳ متر به عنوان نمونه

برای اطلاع از هزینۀ خرید و قیمت ساندویچ پانل دیواری ( قیمت ساندویچ پانل دیواری ماموت) و نصب انواع ساندویچ پانل – ساندویچ پانل دیواری با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید . ۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴ ۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱